Олег Желябін. Інформація про автора контенту

Вітаю! Ви знаходитесь на сайті фахівця зі створення контенту,  професійного письменника Олега Желябіна. Тут ви можете знайти інформацію про мене, ознайомитися з послугами, прочитати корисні статті з маркетингу, SEO, створення контенту, переглянути портфоліо, а також замовити текст. Якщо ви потребуєте послуг професійного автора — отримайте всю необхідну інформацію про умови співпраці, вартість, терміни та інші деталі.

Декілька фактів про мене

Автор PAPATEXT.COM

У сфері журналістики та копірайтингу більше 10 років. Наразі мої тексти читають понад 200 тисяч людей щомісяця. Працюю з найскладнішими тематиками: техніка, технології, виробництво, робототехніка, штучний інтелект та ін. Крім написання текстів займаюсь розробкою контент-плану, SEO-оптимізацією, розробкою контент-стратегії. В 2019 році став переможцем міжнародного конкурсу науково-фантастичних творів «Горизонт 2100».

Давайте знайомитися. Мене звати Олег Желябін, я є відомим в Україні та за кордоном письменником з великим досвідом роботи. Моя основна спеціалізація, це технічний копірайтинг, контент для сайтів, статті, огляди, опис товарів та послуг. Є автором прикладної та художньої літератури, редактором інформаційних порталів. Найбільш відомий як фахівець з технічної документації, створення матеріалів про програмне забезпечення, техніку та високі технології (Apple, LED, РЗА, ШІ, VR, робототехніка, та ін.).

За час своєї професійної діяльності з 2010 року, я встиг попрацювати з великими міжнародними компаніями, чимало з яких стали постійними клієнтами. Пропоную професійний копірайтинг українською, російською та англійською мовами. Висока ефективність моєї роботи підтверджена великою кількістю успішних проектів, авторитетністю та відвідуваністю ресурсів. Скористатайтеся послугами копірайтера високого рівня для швидкого досягнення результату за найскладнішими тематиками. Для Вас найоптимальніша вартість та зручні схеми співробітництва. Почати просто — зв’яжіться зі мною за вказаними контактами!

Контакти